Estel Gsm Edremit

Estel Gsm mobil ürünler satış ve teknik servis olarak başta Edremit olmak üzere ülkemizin her yerine hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin arzu ve isteklerine saygı duyarak satış konusunda size avantaj sağlayacak ödeme yöntemleri sunarken teknik servis alanında da cihaz tamirlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirip sizlere geri göndermekteyiz.
Estel Gsm Dış Görünüm2
Estel Gsm Dış Görünüm1
Siparişini vermiş olduğunuz ürünleri aynı gün, servis hizmeti için gönderdiğiniz ürünleri ise en geç 48 saat içerisinde size tekrar kargo aracılığı ile güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Satın almış olduğunuz sıfır telefonlar için marka garantisi uygulanırken, ikinci el telefonlar için de firma garantisi uygulamaktayız. Buna ilaveten tamirini yapmış olduğumuz her ürünü de garanti kapsamına alarak sizleri korumaktayız. Ayrıca aksesuar grubu ürünlerimizin de garantili olduğunu bilmenizi isteriz.

Estel Gsm Yetkinlik Alanları

Biz işimizi severek yaptığımız için alanımızda da uzmanız. Satış, servis, destek, yenileme gibi konularda bölgenin en başarılı personellerini bünyemizde barındırıyoruz.

Sıfır Telefon Satışı

100%

İkinci El Telefon Satışı

100%

Teknik Servis

100%

Telefon Yenileme

100%

Bizimle iletişime geçerek mutlu müşterilerimiz arasında yer alın.

Hemen Arayın